Знижки Dogz&Burgerz

Dogz&Burgerz сет & CIDRE
Перфектна ідея на компанія: D&B чізбургер з котлетою із фермерської яловичини, MEXICO бургер з котлетою і гуакамоле, хот-дог блючіз із соковитою сосискою та соусом дорблю у вершковому бріоші, хот-дог з беконом та пряною сосискою у вершковому бріоші, картопляні діпи та батат з сирним соусом (по одній порції), дві порції чікен нагетсів та дві пляшки сидру (по 0,7л): яблучного та розе. За все - 499₴!
Постійно

Улюблені страви від DOGZ&BURGERZ – у тебе вдома.

1. Доставка в будь-яку точку міста
2. Вартість доставки - 50 гривень
3. Замовлення приймаються щодня з 11.00 до 21.00

1 euro delivery – це новий сервіс, який змінює уявлення про те, якою може бути доставка їжі. В кілька кліків тепер можна замовити улюблені хот-доги та бургери.
Зверни увагу на хіти продажів: хот-дог у вершковому бріоші, фірмовий чізбургер та бургер з Beyond Meat. І не забувай про картопляні діпи. Смачного!

Популярне: Батат фрі с сирним соусом, Vega Бургер, Бургер Surf&Turf, Chicken бургер, Курячі нагетси з соусом BBQ, Чізбургер D&B, Double Чізбургер D&B, Дабл-дог з беконом, ДАБЛ МЕХІСО бургер, Хот-дог блючіз, Dogz&Burgerz сет & CIDRE, Dogz&Burgerz сет & Cola, Double Vega Бургер, Дабл-дог класік, Дабл Vega МЕХІСО бургер, DUO АЛКО-СЕТ :), DUO СЕТ, Хот-дог класік, Хот-дог з беконом, Картопляні діпи з сирним соусом, МЕХІСО бургер, Шаурма Asian Style, Шаурма OnlyMeat, Шаурма Super Cheese, Шаурма Classic, SOLO LUNCH, SOLO МЕХІСО, Тигрові креветки в паніровці, Vega МЕХІСО бургер, Vegeterian з бататом та гуакамоле

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>