allfood-icon <% currentCategoryName || "Усі заклади" %>

allfood-icon Усі заклади

Сніданки Сніданки цілий день

Піца&пінца Піца&пінца

Суши Суші

Бургери&шаурма Бургери&шаурма

Блюда из мяса М’ясо

Риба і морепродукти Риба і морепродукти

Напитки Напої

Книжки Книжка

<% currentCategoryName %> в Києві

Замовляй улюблені страви з Mushlya, Pinzarella, Dogz&Burgerz, БПШ та Білого Наливу одним пакунком. Правда, зручно? Доставка по всьому лівому берегу + Оболонь + центр + Поділ + Берковці. Love!
Постійно
GFM
А ще доставляємо і по правому берегу, і по лівому! Заглядайте в меню, там багато новинок ;)
Постійно
Азійський стрітфуд від Дмитра Борисова: качка по-пекінськи, том ям, рамен, локшина WOK з морепродуктами, качка у кисло-солодкому соусі, баодзи - все тут! Налітай ;)
Перфектна ідея на компанія: D&B чізбургер з котлетою із фермерської яловичини, MEXICO бургер з котлетою і гуакамоле, хот-дог блючіз із соковитою сосискою та соусом дорблю у вершковому бріоші, хот-дог з беконом та пряною сосискою у вершковому бріоші, картопляні діпи та батат з сирним соусом (по одній порції), дві порції чікен нагетсів та дві пляшки сидру (по 0,7л): яблучного та розе. За все - 499₴!
Постійно
Пончиковий рай для солодкоїжок! 36 (тридцять шість) пончиків і набір соусів: згущене молоко, шоколад, карамель і вишнева помадка.
Постійно
Ми завжди мріяли запустити доставку кав'яру — і це сталося! Хіба не романтично: клік-клік — і у тебе вже коробка з кав'яром, вершковим маслом, соусами і тостами. Можна ще пляшку ігристого — і романтична вечеря готова. Любов!
Постійно
<% promo.title %>
<% promo.description %>
<% promo ? getPromoExpirationDate( promo ) : '' %>

<% count %> шт. / <% price | formatMoney:"UAH":"\u20b4" %>