Київ

Gastrofamily Delivery

Київ

(0800) 33-88-99
Чат підтримки

Philadelphia Популярні страви

Усі заклади

Philadelphia

Меню Акції 4.8 Від 60 ₴ 30-90 хвилин Інфо Адреси

Philadelphia

4.8
ПопулярнеСетиКаліфорнія ролиРоли PhiladelphiaРоли Philadelphia MAXIДракониАвторськіМакіСушіSandwich ролиЛокшина&рис WOKЗапечені&ТемпураСупиHealthy боулиПоке та салатиДесертиНапоїСоуси, васабі, імбирДоповнення

Популярне

Сети

Каліфорнія роли

Роли Philadelphia

Роли Philadelphia MAXI

Дракони

Авторські

Макі

Суші

Sandwich роли

Локшина&рис WOK

Запечені&Темпура

Супи

Healthy боули

Поке та салати

Десерти

Напої

Соуси, васабі, імбир

Доповнення

Philadelphia Roll&Bowl ー смачні і великі суші і роли з доставкою

Philadelphia Roll&Bowl ー це можливість швидко і смачно поїсти в будь-який час, не виходячи з дому. Пропонуємо замовити суші у Києві з доставкою на нашому сайті. Ми миттєво приймемо ваше замовлення і потурбуємось про те, щоб роли, суші, гункани, боули і інші страви швидко потрапили до вас.

Philadelphia Roll&Bowl ー смачно кожному

Роли Каліфорнія, Філадельфія, суші, макі, місо-суп, поке, боули та багато інших страв можна замовити з доставкою у Philadelphia Roll&Bowl. Ми готуємо більше 50 видів ролів та суші, отже ви обов'язково знайдете саме те, що прийдеться до смаку. В нашій команді працюють професійні майстри-сушисти, які знають всі тонкощі приготування ролів, місо-супів, салатів та інших страв.

Ми гарантуємо швидку доставку суші по Києву. Ви отримаєте своє замовлення протягом 60-90 після його оформлення і підтвердження. Зателефонуйте нам або замовте доставку суші в режимі онлайн. Якщо вам зручно, можете забрати замовлення самостійно з наших закладів.

Велике меню: суші, роли та ще більше від Philadelphia Roll&Bowl у Києві

Philadelphia Roll&Bowl пропонує:

Ми готуємо страви як за класичними, так і за авторськими рецептами. Наше меню часто доповнюється новинками, щоб задовольнити ваші смаки.

Чому варто замовити суші в Philadelphia Roll&Bowl у Києві

Philadelphia Roll&Bowl об'єднує професійних сушистів столиці в надійну команду. Свіжі інгредієнти, високий професіоналізм кухарів, використання перевірених часом рецептів ー все це є гарантією якості приготованої нами їжі.

Ми готуємо суші, роли, салати, місо-суп, боули, локшину та рис WOK і інші страви одразу після підтвердження замовлення. В наших стравах багато свіжої риби і морепродуктів, смак яких ми підкреслюємо цікавими соусами ー теріякі, спайсі, карамельним, горіховим та іншими.

Ми цінуємо ваш час і вибір, тому робимо все можливе для того, аби ви залишились задоволеними. Наша команда швидко прийме, приготує і забезпечить доставку замовлення за вказаною вами адресою. Скуштувати приготовану нами їжу можна в різних районах Києва. Замовляйте суші зручним для вас способом з доставкою і куштуйте їх вдома чи в офісі.

Майстерність шеф-кухарів: авторські суші і роли у Києві

Якщо ви хочете замовити суші у Києві, приготовані за унікальним рецептом, то Philadelphia Roll&Bowl ー правильний вибір. Ми не боїмося виходити за рамки, тому постійно експериментуємо, поєднуючи відбірні інгредієнти для створення нових смаків. Наприклад, у нас можна скуштувати Healthy роли без рису зі свіжим лососем, тунцем, листям салату ромен, норі або соєвим папером маменорі.

Наші авторські роли ー це поєднання свіжої риби і морепродуктів, правильно приготованого рису, соковитих овочів, крем-сиру і пікантних соусів. Суші і роли від Philadelphia Roll&Bowl не тільки смачні, а й апетитні. Поспішіть оформити замовлення, щоб якнайшвидше скуштувати свіжі авторські роли прямо з-під ножа!

Швидка доставка суші в Києві

Ми готуємо смачну і різноманітну їжу, а також гарантуємо швидку доставку. Спеціально для вас ми часто формуємо цікаві спецпропозиції і проводимо акції, щоб ви могли недорого замовити улюблені суші з доставкою по Києву. В наших сетах поєднуються різноманітні роли і суші, завдяки вигідним комбінаціям яких ви можете відчути максимум смаків одразу. Оформлюйте замовлення онлайн, а ми в стислі терміни доставимо його за потрібною адресою додому чи в офіс. Оплата можлива як готівкою, так і банківською карткою.

Замовити суші, роли Філадельфія, Каліфорнія та інші страви у нас ー це корисно, вигідно і зручно. Ми готуємо з якісних продуктів, які зберігаються у правильних умовах, встановлюємо гнучкі ціни і пропонуємо швидку доставку. З нами смачна їжа стає доступною для кожного!

Правила

Gastrofamily Delivery © 2024

Powered by