Київ

Gastrofamily Delivery

Київ

(0800) 33-88-99
Чат підтримки

Philadelphia Макі

Усі заклади

Philadelphia

Меню Акції 4.8 Від 60 ₴ 30-90 хвилин Інфо

Philadelphia

4.8
ПопулярнеСетиКаліфорнія ролиРоли PhiladelphiaРоли Philadelphia MAXIДракониАвторськіМакіСушіSandwich ролиЛокшина&рис WOKЗапечені&ТемпураСупиHealthy боулиПоке та салатиДесертиНапоїСоуси, васабі, імбирДоповнення

Популярне

Сети

Каліфорнія роли

Роли Philadelphia

Роли Philadelphia MAXI

Дракони

Авторські

Макі

Суші

Sandwich роли

Локшина&рис WOK

Запечені&Темпура

Супи

Healthy боули

Поке та салати

Десерти

Напої

Соуси, васабі, імбир

Доповнення

Авторські

Суші

Роли макі

Макі ー яскравий приклад того, що смачна їжа може бути максимально простою. Ми готуємо компактні макі з рису і норі, додаючи тунець, лосось, авокадо, огірок. Як і інші роли, макі подаються з соєвим соусом, васабі й імбиром.

Найпопулярніші види макі-ролів, сповнених смаком норі

Philadelphia Roll&Bowl пропонує замовити макі-роли з найпопулярнішими начинками ー тунцем, лососем, авокадо, огірком. Ми готуємо роли на будь-який смак! Ви можете скуштувати макі і суші вдома чи в офісі завдяки доставці їжі з наших закладів по Києву. Спробуйте суші і макі з лососем чи іншими інгредієнтами, замовляючи їх зараз (доставка протягом 60-90 хвилин). Можливий самовивіз з наших закладів.

Як замовити макі у Києві

Замовити суші і макі з доставкою по Києву можна в наших закладах, які розташовані в різних районах столиці (адреси тут). Зробіть замовлення онлайн, і ми приготуємо роли з урахуванням ваших побажань. Оплата можлива готівкою або банківською карткою.

Зверніть увагу на наші спецпропозиції. У нас можна замовити комплексні ланчі по вигідній ціні, а також отримати рол у подарунок за огляд нашої їжі у сторіз.

Правила

Gastrofamily Delivery © 2024

Powered by