Київ

Gastrofamily Delivery

Київ

(0800) 33-88-99
Чат підтримки

Philadelphia Сети

Усі заклади

Philadelphia

Меню Акції 4.8 Від 60 ₴ 30-90 хвилин Інфо

Philadelphia

4.8
ПопулярнеСетиКаліфорнія ролиРоли PhiladelphiaРоли Philadelphia MAXIДракониАвторськіМакіСушіSandwich ролиЛокшина&рис WOKЗапечені&ТемпураСупиHealthy боулиПоке та салатиДесертиНапоїСоуси, васабі, імбирДоповнення

Популярне

Сети

Каліфорнія роли

Роли Philadelphia

Роли Philadelphia MAXI

Дракони

Авторські

Макі

Суші

Sandwich роли

Локшина&рис WOK

Запечені&Темпура

Супи

Healthy боули

Поке та салати

Десерти

Напої

Соуси, васабі, імбир

Доповнення

Популярне

Каліфорнія роли

Сети

Якщо ви хочете провести час з сім'єю чи друзями, насолоджуючись смачною і корисною їжею, пропонуємо замовити суші-сет чи набір ролів з доставкою додому по Києву. Ми приготуємо роли і суші з якісних інгредієнтів і привеземо їх за вказаною вами адресою протягом 60-90 хвилин. Також ви можете забрати суші-сет у Києві самостійно.

Переваги замовлення сетів суші і ролів у Philadelphia Roll&Bowl

Сети від Philadelphia Roll&Bowl у Києві ー це різноманітність смаків, якими ви можете насолодитися, не виходячи з дому! Для цього варто скористатися послугою доставки. Ми приготуємо великий сет суші чи ролів на замовлення. Його точно вистачить для вас та ваших близьких. У великих сетах знайдуться роли, суші і гункани на будь-який смак!

Чому варто замовити суші-сет у Києві у нас? Для цього є мінімум 5 причин, а саме:

  • Різноманітність смаків. Ми готуємо більше 50 видів ролів і суші, які вигідно комбінуються у сетах.
  • Апетитний зовнішній вигляд. Красиве поєднання кольорових інгредієнтів в єдиному сеті зробить його головною прикрасою столу.
  • Низька калорійність. При високій поживності роли і суші містять мінімум калорій.
  • Користь. Морепродукти, які є головним інгредієнтом більшості сетів, багаті омегою-3 і іншими корисними мікроелементами.
  • Ціна. Ми пропонуємо замовити вишукані сети у Києві недорого з доставкою. Скориставшись акційними пропозиціями, ви отримаєте улюблені сети з максимальною вигодою.

Окрім того, наші сети дозволяють одночасно спробувати різні види суші і ролів, щоб обрати саме ті, які смакують найбільше.

Суші-сети в Києві від Philadelphia Roll&Bowl

Ми готуємо як класичні, так і авторські суші і роли за унікальними рецептами, створеними професійними сушистами. Ви можете купити суші-сети, а також набори ролів, у склад яких входять Каліфорнія, Філадельфія, Татакі, Дракони і т. д. У нас завжди є вигідні спецпропозиції, які дозволять скуштувати улюблені сети зі знижкою. За огляд приготованої нами їжі у сторіз ви гарантовано отримаєте рол Філадельфія у подарунок. Замовте доставку суші і ролів на сайті чи по телефону і відкрийте для себе палітру цікавих смаків.

Правила

Gastrofamily Delivery © 2024

Powered by