Київ

Gastrofamily Delivery

Київ

(0800) 33-88-99
Чат підтримки

Philadelphia Роли Philadelphia

Усі заклади

Philadelphia

Меню Акції 4.8 Від 60 ₴ 30-90 хвилин Інфо

Philadelphia

4.8
ПопулярнеСетиКаліфорнія ролиРоли PhiladelphiaРоли Philadelphia MAXIДракониАвторськіМакіСушіSandwich ролиЛокшина&рис WOKЗапечені&ТемпураСупиHealthy боулиПоке та салатиДесертиНапоїСоуси, васабі, імбирДоповнення

Популярне

Сети

Каліфорнія роли

Роли Philadelphia

Роли Philadelphia MAXI

Дракони

Авторські

Макі

Суші

Sandwich роли

Локшина&рис WOK

Запечені&Темпура

Супи

Healthy боули

Поке та салати

Десерти

Напої

Соуси, васабі, імбир

Доповнення

Каліфорнія роли

Роли Philadelphia MAXI

Роли Філадельфія

Роли Філадельфія, які у нас можна замовити з доставкою, давно вважаються класикою. Традиційно вони готуються з лососем і вершковим сиром, однак ми подбали про те, щоб їхній смак прийшовся до вподоби кожному. Саме тому у нас можна замовити Філадельфію в різноманітних варіаціях ー з лососем, тунцем, вугром, тигровими креветками і іншими відбірними інгредієнтами, які гармонійно поєднуються між собою.

Де придбати роли Філадельфія у Києві

Ви можете знайти заклади Philadelphia Roll&Bowl у різних районах Києва. Зона доставки ролів Філадельфія, суші і іншої їжі, приготованої нами на замовлення, охоплює все майже все місто. Пропонуємо замовити роли Філадельфія у Києві по вигідній ціні з доставкою додому чи в офіс.

Філадельфія з лососем, іншою рибою чи іншими морепродуктами ー це чудовий спосіб порадувати себе та близьких чимось смачним, не витрачаючи часу на самостійне приготування. У цьому ролі вдало поєднуються якісні морепродукти і риба (лосось, тунець, вугор, креветки) зі свіжими овочами, фруктами і вершковим сиром. Оформлюйте замовлення на сайті і ми доставимо його не пізніше, ніж через 60-90 хвилин. Також чекаємо вас в наших закладах, де ви зможете забрати суші і роли самостійно у зручний для вас час.

Роли Філадельфія ー поєднання кращих кулінарних традицій Америки і Японії

Що є головним інгредієнтом ролів Філадельфія? Лосось, тунець, вугор чи креветки? Ні. Це вершковий сир Філадельфія, завдяки якому роли і отримали свою назву. Сир, риба, соуси унагі, манго і теріякі, які поєднуються у наших ролах, дозволять вам втамувати голод з насолодою.

Philadelphia Roll&Bowl пропонує купити роли Філадельфія і суші у Києві з доставкою додому чи в офіс. Ми приготуємо Філадельфію з лососем, тунцем, вугром, креветками та іншими інгредієнтами і оперативно привеземо замовлення за потрібною адресою. Суші і роли на замовлення від Philadelphia Roll&Bowl ー це преміальна якість і користь.

Правила

Gastrofamily Delivery © 2024

Powered by